понеділок, 4 червня 2018 р.

Реєстрація авто 2018: як переоформити транспортний засіб

 Головний сервісний центр МВС України випустив відеогляд-інструкцію щодо переоформлення транспортного засобу в 2018 році.
 Щоб продати та купити автомобіль в 2018 році, тепер покупцю та продавцю не потрібно окремо відвідувати орган реєстрації МВС. Для цього достатньо обом особам завітати до будь-якого сервісного центру МВС незалежно від місця проживання громадян та реєстрації авто. Це суттєво економить час та гроші.
 Як переєструвати автомобіль без зайвих клопотів та витрат, дивіться на відео Головного сервісного центру МВС:
Для цього продавцю та покупцю потрібно завітати в будь-який Сервісний центр. З собою треба мати паспорти та податкові коди майбутнього та колишнього власника, а також техпаспорт (свідоцтво про реєстрацію) на авто. Далі потрібно отримати номер електронної черги, згодом – провести огляд автомобіля за допомогою експерта. Потім адміністратор приймає усі документи, а продавець та покупець – оплачують послуги у банку, який знаходить на території сервісного центру. З машини знімають державні номерні знаки.
 За цей час адміністратор підготує заяву та договір купівлі-продажу автомобіля. Покупець та продавець розраховуються один з одним, перевіряють правильність даних та підписують документи.

Новий власник отримує свідоцтво (техпаспорт) на свій автомобіль та нові номерні знаки.