понеділок, 9 липня 2018 р.

З 1 вересня закарпатські породілі будуть отримувати пакунки малюка на 5 тисяч гривень


 

 
 
 
 
 
При народженні дитини відновлять видачу одноразової натуральної допомоги пакет малюка за рахунок держбюджету.

Уряд, відповідною Постановою № 512,  затвердив порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Документом передбачено надання такої допомоги всім сім’ям, в яких народилась дитина.

Видача “пакунка малюка” здійснюватиметься під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку, а комплектування пакунка – відповідно до переліку товарів, визначеного Міністерством соціальної політики.

Вартість «пакету малюка» без урахування витрат на закупівлю товарів, робіт і послуг, пов’язаних з комплектацією пакетів і доставкою їх в пологові будинки, становить не більше 5 тисяч гривень.

«Пакет малюка» не надається в разі відмови від новонародженої дитини в пологовому будинку, відбування матір’ю покарання в місцях позбавлення волі та подальшого перебування дитини в будинку дитини при установі виконання покарань, смерті дитини в пологовому будинку.

Також цією Постановою обласним державним адміністраціям  доручено забезпечити надання “пакунків малюка” з 1 вересня 2018 року.

Водночас, затверджено порядок фінансування місцевих бюджетів для надання зазначеної допомоги за рахунок субвенції з державного бюджету.