пʼятниця, 6 травня 2016 р.

В УКРАЇНІ ПІДВИЩИЛИ ВАРТІСТЬ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ

фото: соцмережі, ye.ua, hubs.ua, faktor.te.ua, www.noi.mdЯк повідомив агентство «Інтерфакс-Україна» глава регулятора Дмитро Вовк, відповідне рішення НКРЕКП ухвалила на засіданні в четвер.
«Відсоток залежить від підприємства теплопостачання. Левова частка коригування пов'язана з рішенням уряду стосовно ціни на природний газ, решта – перегляд заробітних плат відповідно до нового рівня мінімальних зарплат і рівня ЄСВ, зміна роздрібних тарифів на електроенергію тощо», – сказав він.
Так, станом на 6 травня діючі тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб населення ЛМКП «Львівтеплоенерго» становлять 572,00 грн/Гкал для помешкань з приладами обліку теплової енергії та 12,52 грн за 1 м.кв. (помешкання без приладів обліку теплової енергії за місяць протягом опалювального періоду). Вартість постачання гарячої води складає від 41,06 до 44,40 грн за 1 куб.м. Дещо нижча вартість послуг для мешканців Львова, яких обслуговує ЛКП «Залізничтеплоенерго»: 532,92 грн/Гкал для помешкань з приладами обліку теплової енергії та 11,66 грн за 1 м.кв. (помешкання без приладів обліку теплової енергії за місяць протягом опалювального періоду). Вартість централізованого постачання гарячої води становить від 39,44 до 42,48 грн за 1 куб.м.
Детальніше