понеділок, 30 травня 2016 р.

До липня переселенцям мають переробити платіжні картки

Переселенців закликають терміново звернутися до управління пенсійного фонду. Внутрішньо переміщеним особам - переселенцям з Луганської , Донецької області та АР Крим - замінять платіжні картки на такі, що будуть одночасно  пенсійними посвідченнями.

За відсутності такого посвідчення, виплата пенсій та всіх соціальних допомог з 1 липня поточного року припинеться, - попереджають у головному управлінні Пенсійного Фонду України в Закарпатській області.

Тому, починаючи з 1 червня п.р. цим громадянам необхідно  з’явитися до органів Пенсійного фонду за місцем проживання. З собою необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Виготовлятимуть пенсійні посвідчення нового зразка тільки на підставі поданої заяви.

Виплата всіх видів соціальних допомог для внутрішньо переміщених осіб буде здійснюватиметься виключно через ПАТ «Державний ощадний банк України».

Головне управління ПФУ в Закарпатській області закликає  терміново звертатися в управління за місцем проживання для написання заяви на отримання нового посвідчення, повідомляють на сайті Закарпатської ОДА.