четвер, 5 березня 2020 р.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» просить споживачів уважно звіряти реквізити і оплачувати рахунки


Важливо!

Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертається до споживачів Закарпатської області з проханням уважно читати і перевіряти реквізити рахунків при оплаті спожитої електроенергії в банкоматах, терміналах, в різноманітних платіжних системах у мережі інтернет (Приват24, Портмоне тощо), навіть у касах банківських установ!
Річ у тім, що впродовж 2019 року на розрахункові рахунки ПрАТ «Закарпаттяобленерго» надходили та продовжують надходити кошти від побутових споживачів за оплату електричної енергії, які повинен був отримати діючий постачальник електричної енергії.
Припускаємо, що споживачі, створивши шаблони в програмах банківських установ, автоматично користуються ними щомісяця, не звіряючи, чи на правильні рахунки перераховують кошти. У підсумку, нерідко виникають непорозуміння з тим, що гроші ніби й сплачені, але не дійшли до отримувача, і в споживача виникає заборгованість перед постачальником. У зв’язку з чим споживачам доводиться витрачати багато часу на з’ясування того, на які рахунки були перераховані кошти, шукати способи їх повернення тощо.
З огляду на це ПрАТ «Закарпаттяобленерго» просить споживачів електричної енергії при оплаті рахунків, особливо в банківських установах, звіряти реквізити, не відходячи від каси, перевіряти, чи правильно внесені номери рахунків і всі необхідні реквізити (вони вказані на квитанції).
У разі виникнення будь-яких запитань звертайтеся за номером кол-центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» 0-800-50-16-20, який працює безкоштовно, цілодобово та без вихідних.
Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» щиро вдячна споживачам за розуміння!