неділя, 22 серпня 2021 р.

До уваги закарпатців: дозволено відключати боржників від світла та газу

 

20 серпня 2021 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж” № 1657-IX (далі - Закон), яким були внесені зміни до розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

 

“На території регіонів України (областей, м. Києва, м. Севастополя), в яких установлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки та протягом 30 днів з дня його скасування забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі», - йдеться в документі.

Тобто, згідно з законом, заборона на відключення від електропостачання та газопостачання споживачів, котрі мають заборгованість, діятиме тільки в тих областях, де встановлений  «червоний» рівень епідемічної небезпеки. В регіонах, де запроваджені   «помаранчевий», «жовтий» чи «зелений» рівні епідемічної небезпеки, відключення через заборгованість дозволяються!

Оскільки повна та своєчасна оплата за надані житлово-комунальні послуги є запорукою стабільного їх надання, Товариство буде вимушене ініціювати відключення від електропостачання/газопостачання тих споживачів, котрі боргують перед Товариством за надані послуги.

Тому нагадуємо споживачам, у яких наявні борги перед ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за спожиту електроенергію чи газ, про необхідність сплати заборгованості.

Товариство йде на зустріч споживачам, які не в змозі через скрутне матеріальне становище сплачувати вартість житлово-комунальних послуг та готове запропонувати таким споживачам вигідні умови реструктуризації накопиченої заборгованості.

Швидко оплатити заборгованість ви можете за допомогою Електронної абонентської книжки ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (без комісії), послуги «Оплата онлайн» (, яка знаходиться на офіційному сайті ТОВ «Закарпаттяенергозбут», а також за допомогою інших онлайн-сервісів.

У разі виникнення запитань звертайтеся:

 Докладніше