пʼятниця, 29 липня 2022 р.

До уваги ужгородців: Держпродспоживслужба не рекомендує купатися в річці Уж

 

Ужгородське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області доводить до відома населення та гостей м. Ужгород про якість води у річці Уж в межах міста, та не рекомендує купатися у вказаному водному об’єкті у зв’язку з невідповідністю результатів лабораторних досліджень.

 

Кількість лактопозитивної кишкової палички перевищує нормативний показник. Були відібрані взірці води з річки Уж в місцях стихійного відпочинку населення в районі готелю «Ужгород», в районі транспортного мосту біля парку «Підзамковий», в районі підвісного мосту біля парку «Боздоський».

Дослідженні зразки води на цих локаціях не відповідають вимогам «Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення», затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 02.05.2022 року №721 та Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.06.1996 року №173.

Дослідження проводилися Ужгородською філією Державної установи «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України». Також повідомляємо, що Ужгородською міської радою у 2022-му році офіційно не були визначенні місця для купання у пляжний сезон.

Докладніше