четвер, 31 серпня 2023 р.

1 вересня до освітніх закладів Ужгорода підуть понад 17 тисяч учнів, з яких 1 107 – ВПО

 

Навчання проходитиме очно та у змішаному форматі

2023/2024 навчальний рік в Ужгороді розпочнуть 17 188 учнів, із них 16 723 – у закладах комунальної власності міста, 465 – у закладах приватної власності, із числа ВПО – 1 107.

Щодо форми навчання, то прийняли рішення, що всі учні початкових – 1-4 класів – навчатимуться очно, 5-11 класи у ліцеї «Перспектива» (колишня ЗОШ №2), ліцеях №№№3, 5, 6, гімназіях №№ 13, 14, 16  – у змішаному форматі, усі решта – очно.

Про організацію освітнього процесу у новому навчальному році йшлося в середу на засіданні колегії управління освіти Ужгородської міськради, яке відбулося у Лінгвістичній гімназії імені Тараса Шевченка.

Начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Баранюк підбила підсумки роботи закладів освіти за попередній навчальний рік та підготовку до нового, наголосила на необхідності підвищення якості  освітнього процесу, дотриманні безпекових умов навчання.

Ішлося на зустрічі і про стан найпростіших укриттів, систему харчування для школярів і вихованців дитячих садочків, підсумки державної підсумкової атестації та мультипредметного тесту тощо. Обговорювали також розвиток інклюзивного середовища, стан ментального здоров’я дітей тощо.

Докладніше