понеділок, 17 січня 2022 р.

Утилізація ялинок в Ужгороді: як і куди потрібно відносити новорічні дерева

 

Як правильно утилізувати ялинки в Ужгороді та куди потрібно відносити новорічні дерева. Про це в ефірі програми "Сьогодні. Головне" розповіла директорка ТОВ "АВЕ Ужгород" Наталія Якубик.

 

Залишайте ялинки біля сміттєвих контейнерів

За словами директорки товариства, яке займається вивезенням сміття в Ужгороді, спеціально відведеного місця для викидання ялинок у місті немає.

Ми можемо приймати ялинки в себе на виробничій базі у Оноківцях. Водночас, ми розуміємо, що мешканці не будуть звозити ялинки у якесь відповідне місце. Ми рекомендуємо мешканцям свої ялинки залишати біля контейнерів для побутових відходів. Ні в якому разі не складати їх у самі контейнери, а залишати поруч. Так само не бажано їх складати у сміттєві пакети", — розповіла Наталія Якубик.

За її словами, пік викидання ялинок в Ужгороді припаде на Водохреще, після 19 січня. Однак, працівники товариства вже зараз вивозять ялинки зі сміттєвих майданчиків.

"Велике прохання до мешканців знімати з ялинок всі святкові прикраси (дощики, гірлянди) перед викиданням до смітників. Як показує практика, ялинки до нас потрапляють інколи із цвяхами. Такі речі бажано знімати з ялинок. Потім, коли ми привозимо ялинки до себе на територію, то перед дробінням окремий працівник повторно перевіряє ялинки на наявність зайвих предметів", — розповіла директорка товариства.

З подроблених ялинок виробляють паливні брикети

Вона повідомила, що ялинки після вивезення зі сміттєвих майданчиків подрібнюють.

Докладніше