четвер, 21 травня 2020 р.

До 15 червня можна подавати кандидатури на стипендії кращим спортсменам Ужгорода
Рішенням виконкому Ужгородської міської ради 13 травня 2020 р. № 181 затверджено «Порядок виплати щомісячних стипендій кращим спортсменам міста».
Цим Порядком на конкурсних засадах, з урахуванням спортивних результатів за попередній календарний рік, кращим спортсменам встановлюються 15 щомісячних стипендій у розмірі 2000 гривень та виплачуються за рахунок коштів міського бюджету.
На здобуття стипендій можуть бути  висунуті спортсмени Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, Всесвітніх, Європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та Кубках України серед дорослих, молоді та юніорів з видів спорту, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку.
Кандидатури спортсменів на здобуття стипендії подають обласні, міські дитячо-юнацькі спортивні школи, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та інші організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що зареєстровані та фактично знаходяться на території Ужгорода. У разі здобуття перемоги або призового місця на змаганнях в командних видах спорту на стипендію подається не більше 2 осіб.
У 2020 році кандидатури можна подавати до 15 червня, а у наступні роки - до 15 листопада у відділ молоді та спорту управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради із такими документами:
- клопотання про призначення стипендії спортсмену, що повинно містити прізвище, ім’я, по батькові претендента, дату його народження, адресу реєстрації місця проживання та номер телефону;
- згода на збір та обробку персональних даних;
- витяг з протоколу змагань (обов’язково зазначити прізвище тренера та 
 кількість учасників);