четвер, 21 травня 2020 р.

Два закарпатські пункти пропуску будуть відкриті з п'ятниціЦього тижня Уряд дозволив функціонування ще двох КПП на кордоні з ЄС - відкриють «Лужанку» і «Малий Березний».

Кабінет міністрів в середу прийняв постанову, яка відновить з 22 травня міжнародне залізничне і автомобільне пасажирське сполучення.
Про це йдеться в заяві прем’єр-міністра Дениса Шмигаля на засіданні уряду 20 травня, повідомила УП.
"Щодо міжнародних перевезень, то від моменту публікації постанови (про введення 2-го етапу послаблення карантину з 22 травня - УП) відкриється можливість здійснення міжнародних перевезень, як автобусних, так і залізничних, через відкриті пункти пропуску, які запрацюють… Міжобласні перевезення ми поки що не відкриваємо".
За його словами, міжобласні перевезення відновляться на початку червня, якщо епідемічна ситуація дозволить це зробити.
Він додав, що зараз важливо "попрацювати" з міжобласними перевізниками, щоб вони були готові. Шмигаль попросив зайнятися цим Міністерство інфраструктури.
Так, рух поновиться в 66 пунктах пропуску через державний кордон із країнами, де епідемічна ситуація має прогнозовану тенденцію. Це - Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина та Молдова.
Щодо відновлення авіасполучення, то прем’єр пообіцяв повернутися до цього питання вже після 15 червня, коли, можливо, почнуть відкриватися аеропорти інших країн
.