середа, 9 листопада 2016 р.

Як і коли сплачувати авансовий внесок?

Платники податку на прибуток, для яких звітним періодом є податковий квартал, до 31 грудня 2016 року повинні сплатити авансовий внесок у розмірі 2/9 суми податку, нарахованого в податковій декларації за три квартали 2016 року, розяснюєть у ДФС у Закарпатській області.

При цьому, сума податку на прибуток, нарахована в декларації за результатами 3 кварталу 2016 року, сплачується протягом 10 календарних днів, що настають після закінчення строку, передбаченого Податковим кодексом України (далі – ПКУ) для подання такої податкової декларації (п. 57.1 ПКУ). Тобто сам податок на прибуток потрібно сплатити не пізніше 18 листопада 2016 року.
Авансовий внесок, нарахований у декларації, можна сплачувати як частинами, так і однією сумою. Головне, щоб сума такого внеску була в повному обсязі сплачена не пізніше 30 грудня 2016 року.
Варто зауважити, що в разі наявності переплати з податку на прибуток сума такої переплати може бути зарахована в рахунок сплати авансового внеску, нарахованого в податковій звітності за три квартали 2016 року.