четвер, 1 вересня 2016 р.

Розпочалося будівництво дороги, яка з'єднає Мукачівщину й Перечинщину

На Мукачівщині стартував унікальний проект – будівництво дороги, яка з’єднає два райони – Мукачівський та Перечинський.
Лісова дорога, яка стане шляхом сполучення між селом Тростяниця Мукачівського району та рекреаційним комплексом «Воєводино» Перечинського району, - стане економічним рушієм для розвитку громад.
Дорога, що годує, - саме таку функцію виконуватиме шлях сполучення для депресивних населених пунктів Пузняковецької сільської ради. Села гірської місцевості не розвиваються, за довгі роки тут не створювалося найважливішого – джерел наповнення місцевого бюджету. Віддаленість населених пунктів, відсутність хороших автодоріг не сприяло інвестиційній привабливості регіону.
Користуючись прямим шляхом сполучення, туристи скорочують дорогу на 70 кілометрів та зможуть відвідати як комплекс «Воєводино», так і відпочинкові об’єкти Мукачівщини, розташовані неподалік. Пожвавлення туристичного руху стане економічним чинником для розвитку дорожньої інфраструктури – АЗС, кафе, магазинів, туристичних локацій. Як наслідок – наповнюватимуться місцеві бюджети обох районів, а люди отримають роботу у рідному селі, втратить актуальність тема пошуку кращого життя та заробітків закордоном.
Роботи стартового етапу будівництва дороги проводяться силами ДП «Мукачівське ЛГ».

У перспективі – будівництво сучасної автодороги, яке може бути здійснене за підтримки держави. Питання виділення коштів з державної казни для будівництва автошляху може бути врегульоване Постановою Кабміну, повідомляють у Мукачівській РДА.